Meniu Uždaryti

Paskatinimai ir apdovanojimai

Visos Utenos rajono savivaldybės Leliūnų socialinės globos namų bendruomenės vardu dėkojame Įstaigos užimtumo specialistei Linai Bačiulei už ilgai siekto tikslo – spektaklio ,,Raudonkepuraitė‘‘, kuriame vaidina Įstaigos gyventojai, režisūrą. Pirmasis Įstaigos gyventojų ir darbuotojų bendras spektaklis sužavėjo žiūrovus. Turbūt visi esame girdėję pasaką apie Raudonkepuraitę, tačiau ši, visai kitokia jos versija, kupina gerų emocijų, juoko, šmaikščių posakių bei muzikos garsų yra labai svarbus pasiekimas mūsų bendruomenei, todėl tikime, kad šiuo spektakliu pasidalinsime ir už įstaigos ribų.

Įstaigos bendruomenė taria AČIŪ aktoriams: Raudonkepuraitei – Vaidai Niauraitei, Raudonkepuraitės mamai – Rūtai Lauciuvienei, Raudonkepuraitės senelei – Valdai Žulpienei, Vilkui – Jegasiui Kvetkauskui bei kitiems spektaklio dalyviams: Onai Onis, Olgai Bobrovai, Ramunei Kislauskaitei ir Proskofijai Lebedevai, kurie nepabūgo iššūkių ir nepakartojamai atliko savo vaidmenis. Dėkojame ir Audrai Daškevičienei už prisidėjimą akordeono muzikos garsais ir skambiomis dainomis.

Tariame ačiū už Jūsų pastangas ir nuoširdumą perteikiant spektaklio nuotaiką ir emocijas. Linkime kūrybinių idėjų, sėkmingo jų įgyvendinimo ir aplodismentų.

 

Administracija

2023-03-27

 

 

 

 

 

Skip to content