Meniu Uždaryti

Bendrystės diena

2024-05-31

           Įstaigoje vyko renginys ,,Bendrystės diena‘‘, skirtas gyventojams, jų artimiesiems bei darbuotojams. Gyventojai kartu su darbuotojais pristatė „Bendrystės dienos šou“. Šventės metu dalyviai stebėjo nuotaikingus Įstaigos gyventojų ir darbuotojų pasirodymus, šoko, dalyvavo bendroje mankštoje su Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktore Alma Gaidiene.
            Svečiai, lydimi gyventojų ir darbuotojų, aplankė Įstaigoje gyvenančią triušiukų šeimyną, apžiūrėjo pakeliamose lysvėse auginamas daržoves, fotografavosi prie foto sienelių, apžiūrėjo globos namų gyventojos spalvinių parodą „Spalvoju pieštuku“ bei šnekučiavosi prie kavos puodelio. Puikus oras, gera nuotaika ir šypsenos šventės dalyvių veiduose lydėjo viso renginio metu. Džiaugiamės gražiu tarpusavio bendravimu ir tikime, kad tokių susitikimų bus tik daugiau.
           Dėkojame Utenos rajono savivaldybės vicemerei Daivai Pečionei, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei Almai Gaidienei, Utenos rajono savivaldybės administracijos socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėjo pavaduotojai Rimai Lukoševičienei, socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vyr. specialistėms Akvilei Ragauskienei ir Olgai Bartaškienei už buvimą kartu ir dovanas.
           Dėkojame Įstaigos partneriams Ūkiui Ožragis už dovanotus tortus, artimiesiems ir svečiams už bendrystę ir puikiai praleistą laiką kartu.

 

Skip to content